Açık destek programı operasyonel olmayan departmanların gelişimine destek için oluşturulmuş genellik ile rutin işleyişin mükemmeleşmesine yoğunlaşan bir programdır.

Açık Destek Nedir?

Açık destek (kesin destek) operasyonel olmayan departmanların kapasitesini yükseltmek için oluşturulmuş bir servis türüdür. Doğası gereği rutin işlerin ilerleyişi ve onların gelişmesini amaçlar bu kapsamda sadece bordrolama alanı hariç tüm alanlarda servis verilebilmektedir. Açık destek diğer servislerimizden ayrı olarak bazı fonksiyonların ilerleyişini Centerlink üzerine devredebiliyorsunuz. Bu servis know-how transferi ve rutin işlemlerin gelişimi ve ilerleyişi için mükkemmel bir seçimdir. Bilinmesi gereken özelliklerinden bir kaçı zaman olan bir yapısı vardır, bu servis çok büyük istek aldığından bekleme süresi uzundur ve tam zamanlı olarak işlemesi belirli kriterlere bağlıdır.


Sıkça Sorulan
Sorular

 • Bu programın faydaları

  1) Rutin işlemlerin mükkemeliyeti sağlanır
  2) Tüm rutin işleyiş dünya standartları ile karşılaştırılır
  3) Tüm operasyonel olmayan departmanlar için idealdir
  4) Yeni birini işe almanız gerekmez
  5) 0 risk ile yüksek verimlilik kazanılır
  6) Tüm şirket politikalarınıza uyumludur
  7) Sınırsız gelişim olanağı sağlar

 • Kurumuma uyumlu mu ?

  Kesin destek programı gelişmek isteyen her firmanın ihtiyacı olan bir servistir. Start-up ile uluslararası büyük kurumlara açılan bir yelpazede hizmet vermektedir. Yeni kurmlar departmanlarını kurar iken büyük kuruluşlar yeni şubelerinin gelişimi ve ilerleyişinden bu servis ile emin olmaktadır.


  Peki nerede uyum sağlamaz?
  4 günü aşan çalışma zamanı,
  Yasal işleyişler, radikal değişim yönetiminde,
  Operasyonel desteğe dokunan noktalarda,
  EMEA bölgesi dışında,

 • Peki sizin nitelikleriniz neler?

  Firma olarak sadece eğitimi ve çalışma hayatı birbiri ile doğru orantılı ilerleyen uluslararası tecrübesi olan başarılı kişiler ile çalışmaktayız. Bu hizmet alacağınız alanda eğitim almış ve uluslararası tecrübe edinmiş kişilerin sizin ile çalışması demektir.

 • Ücretlendirme ve ödeme

  Sunmuş olduğumuz tüm servisler online olarak satın alınabilir. Aynı zamanda EFT, havale ve SWIFT seçeneğimizde mevcuttur. Prensip olarak yapılan tüm işlemlerin dökümü sizin ile paylaşılmaktadır. İlgili tüm detayları yasal Sayfamızdan ulaşabilirsiniz..

 • Hala emin değil misiniz?

  Sunmuş olduğumuz servislerin yeni olduğunu ve bundan dolayı bir çok sorunuzun olabileceğini biliyoruz. Servislerimizi oluştururken ve hayata geçirirken farklı sektörlerden sorular gelebileceğini beklemekte idik. Eğer aklınızda soru işaret var ise bize iletişim formumuzdan veya email ile ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamız.


İletişim