Gizlilik

Bilgilerinizin gizliliği için her adımı atıyoruz

Gizlilik politikamız ile ilgili herhangi bir soruda iletişim sayfamızı veya aşağıda bulunan e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Bölüm 1 - Bilgilerinizle Ne Yapıyoruz?

Satın alma ve satış sürecinin parçası olarak mağazamızdan herhangi bir ürün satın aldığınızda, bizimle paylaştığınız isim, adres ve eposta adresi gibi kişisel bilgileriniz sunucularımızda toplanmaktadır. Mağazamıza göz attığınızda, tarayıcı ve işletim sistemi sistemi hakkında bilgi sağlaması için, bilgisayarınızın internet protokol (IP) adresi otomatik olarak alınır. Eğer e-posta pazarlama (varsa) izni vermişseniz, mağazamız yeni ürünler ve diğer güncellemeler hakkında size e-posta gönderebilir. Bilgileriniz kampanya çalışmaları ve özel promosyon faaliyetlerinin hazırlanması için kullanılır.

 

 

Bölüm 2 - Onay

Herhangi bir nedenle kişisel bilgilerinizi bizimle paylaştığınızda, bize bilgilerinizi toplama ve onları özel amaçlar için kullanma izni veriyorsunuz. Kişisel bilgilerinizi pazarlama gibi ikincil nedenlerle kullanmak istediğimizde doğrudan onayınızı isteyecek ve size hayır demek için fırsat sunulacaktır.

Onayımı nasıl geri alabilirim?

Eğer fikrinizi değiştirip onayınız geri çekmek isterseniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kişisel bilgilerinize ulaşabilme ve değiştirme hakkına sahipsiniz. Sizin dışınızda bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi veya değiştirmesi mümkün değildir.

 

 

Bölüm 3 - Bilgilendirme

Eğer Kullanım Koşulları’mızı ihlal ederseniz kişisel bilgilerinizi kanun önünde açıklayabiliriz. Müşteri bilgileri, resmi makamlarca talep edildiği takdirde, yürürlükteki mevzuat esaslarına göre resmi makamlarla paylaşılmaktadır.

 

Bölüm 4 - Barındırma

Mağazamızın barındırıcısı Aruba Cloud firmasıdır. Bu şirket bize, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sizlere ulaştırabilmek için gerekli bulut ortamını sağlamaktadır. Ek güvenlik önlemi ve CDN olarak cloudflare sunucularından yararlanmaktayız.

Ödeme:

Eğer satın alma işlemini tamamlamak için doğrudan ödeme geçidini seçerseniz aracı kurum, sizin kredi kartı bilgilerinizi saklayabilir. Bu bilgileriniz aracı kurum tarafından Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS) ile şifrelenir. Verileriniz sadece satın alma işleminiz tamamlanana kadar saklanır. Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra bilgileriniz silinir.

Doğrudan ödeme aracısına güvenli ödeme sistemine aktarıldığından kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizim sistemlerimizde görünmez ve saklanmaz.

Tüm doğrudan ödeme geçitleri, Visa, MasterCard, American Express ve Discover gibi markaların katıldığı, PCI-DSS tarafından belirlenen standartlara uygun olarak PCI Güvenlik Standartları Konseyi tarafından yönetilir.

 

Bölüm 5 - Üçüncü Parti Hizmetleri

Genel olarak üçüncü parti sağlayıcılara, bilgilerinizin toplanması ve kullanılması işlemini, hizmetlerini gerçekleştirebilecekleri ölçüde izin verilir. Ödeme ağ geçitleri ve diğer ödeme işlemleri sağlayıcısı olan üçüncü parti servisler, sizin satın alma işleminizi gerçekleştirebilmek için ihtiyaç duydukları bilgilere dair kendi özel kullanım koşullarına ihtiyaç duyabilir. Bu sağlayıcıların, kişisel bilgilerinizin kullanımı ile ilgili politikalarını daha iyi anlayabilmek için Kullanım Koşulları’nı okumanız tavsiye edilir.

Özellikle, bazı sağlayıcıların bizden veya sizden farklı yargı yetkisine sahip olacağını unutmayın. Üçüncü parti servislerin dahil olduğu bir hizmeti kullanırken, kişisel bilgileriniz servis sağlayıcısının veya tesislerinin yer aldığı yerin yasaların konusu olabilir.

Örneğin, Kanada’da bulunuyorsanız ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan bir ödeme geçidi kullanıyorsanız, kişisel bilgileriniz Yurtseverlik Yasası dahil, ABD mevzuatlarına tabi olabilir.

Mağazamızın web sitesınden ayrıldığınızda ya da üçüncü parti bir web sitesine ya da aplikasyonuna yönlendirildiğinizde artık bizim Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimi kurallarına dahil değilsiniz.

Bağlantılar:

Mağazamızda bir bağlantıyı tıkladığınızda sizi sitemizden başka bir yere yönlendirebilir. Bu durumda biz, diğer sitelerin güvenlik ve gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz. Size onların Kullanım Koşulları’nı okumanızı öneririz.

 

 

Bölüm 6 - Güvenlik

Kişisel bilgilerinizi koruyabilmek, bilgilerinizin uygunsuz, yanlış, kayıp, ifşa ve tahrip olmadığından emin olmak için makul önlemleri alıyoruz ve sektördeki en iyi uygulamaları takip ediyoruz.

Kredi kartı bilgileriniz, güvenli SSL teknolojisi kullanılarak şifrelenir ve AES-256 şifreleme ile saklanır. İnternet ya da elektronik saklama metotlarından hiçbir yöntem %100 güvenlik sağlamamasına rağmen biz tüm PCI-DSS gereksinimlerini ve genel kabul görmüş ek endüstri standartlarını takip ediyoruz.

 

 

Bölüm 7 - Çerezler

Sitemizde bulunan çerezler kullanıcı deneyimi geliştirmek ve veya sadece kullanıcının belirli sistemler ile etkileşimini sağlamak içindir.

 

Bölüm 8 - Yaş Onayı

Biz herhangi bir zamanda Gizlilik Politikasını değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu sebepten lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar gerektiğinde, bu sayfada derhal paylaşılacaktır. Böylece topladığımız bilgiler, bunları nasıl ve hangi şartlarda kullandığımız hakkında güncelleştirmeleri görebileceksiniz. Mağazamız başka bir şirkete devredildiğinde veya başka bir şirketle birleştiğinde, ürünleri satmaya devam edebilmek için, bilgileriniz yeni sahiplerine iktibas edilebilir.

 

Bölüm 9 - Gizlilik Politikasında Değişiklik Yapılması

By using this site, you represent that you are at least the age of majority in your state or province of residence, or that you are the age of majority in your state or province of residence and you have given us your consent to allow any of your minor dependents to use this site.

 

Bölüm 11 - İletişim Bilgileri:

Eğer veritabanımızda bulunan size ait herhangi bir bilgiye erişmek, düzeltmek, değiştirmek ya da silmek, şikayet kaydı oluşturmak, veya yalnızca daha fazla bilgi edinmek isterseniz Lütfen [email protected] ya da [email protected] mail adreslerinden ulaşabileceğiniz Gizlilik Sözleşmesi ihlallerini izleme yetkililerimiz ile iletişime geçiniz.

Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınız için: [email protected]

Centerlink İşletme Danışmanlığı Ve Uluslararası Turizm Ticaret Limited Şirketi

Adres:

Altan Duman

[email protected]

[Quasar Plaza No:76 K:13 D:1302, Şişli, 34, 34394, Turkey]

 

 

--- Politikanın Sonu ---