Başarı ile aranızdaki
sağlam bağ
Centerlink

Hakkımızda

Bizi "Farklı"
Yapan Ne?

Centerlink 2018 yılında hayata geçmiş genç bir firmadır. Türkiye operasyonlarının merkezi olarak İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Türkiye yatırımları uluslararası ticaret, turizm ve danışmanlık faaliyetleri ile ilerletmektedir. Uzak Doğu operasyonları köklü Yantai Shuanglong Industry and Trade Co. tarafından yapılmaktadır. Uzak doğu operasyonları üretim ve uluslararası ticaret üzerinedir.

Centerlink bir fikir olarak 2012 yılında Sidney’de ortaya çıkmıştır. Farklı sektörlerde ilerletici ve geliştirici faktörü ile ön plana çıkacağı bir kurum olarak tasarlanmıştır. Bundan dolayı biz Centerlink’i tarihin bir ürünü olarak görmekteyiz. Çalışma yapısı ve felsefesi kurulmadan önce oluşturulmuş ender firmalardandır.

Çalışma ortaklarımızın gelişiminin sağlanması ve kapasitesinin uluslararası pazarlara uygun duruma getirilmesi ile Centerlink’in ihracat kanalları beslenmektedir. Bir aracı firma olunmadığından ihracat kanallarımız kendi organik satış kanallarımızdır.

Değer Üretmek

Her başarılı kurum değerli bir hizmet veya ürün üretmektedir. Dünya insanların hayatlarını pozitif yönde etkileyecek ürün ve servisler için fırsatlar ile doludur. İşimiz Çin pazarında çalışma ortağınız olarak bu fırsatların tam olarak analiz edilip kullanılmasını sağlamaktır.

İş Etiğimiz

Dürüstlük iş yapımızın temelidir. Bu temel bizi, çalışma partnerlerimizi ve tüm operasyonlarımızı olası tehditlere karşı koruyan ve gelişimimizi sağlıklı sürdürmemizi sağlayan ana faktördür.  Tüm çalışma partnerlerimizin saygınlığı bizim saygınlığımızı etkileyeceğinden seçimlerimizi dikkatli yapmaktayız.

Objektif

Doğru, objektif ve hızlı bilgi akışı bulunduğumuz sektörlerde tüm partnerlerimiz için çok değerli. Hiçbir tedarikçimizi yanlış yönlendirilmesine sebep olmamak için açık ve netiz. Tüm kanallardan bize ulaşan ilgili geri bildirimler, gelişimin desteklenmesi için paylaşılmaktadır.

Nezaket

Çalıştığımız bölgelerdeki ortaklarımıza, devlet yapısına, rekabette olduğumuz kurumlar ile çalışma arkadaşlarımıza sonsuz saygı duyuyoruz. Tüm fikirleri dinliyor ve geribildirimleri ağır başlılık ile kabul ediyoruz. Uzun süreli çalışmanın yapı taşlarından birinin bu olduğuna inanıyoruz.

Bizi Takip Edin

Yolculuğumuz ile ilgili tüm detayları paylaşıyoruz. Bizi LinkedIn'de takip etmek ister misiniz?

Bizi Takip Edin