Centerlink İK denetimleri ile daha güçlü bir İK yapısına kavuşmanızı, gelişim alanlarının görülmesini ve geleceğin organizasyonlarını kurmanızı sağlar.

Dışarıdan bir göz

Denetimler dışarıdan bir göz ile yapıldığında gelişime açık alanlar hızla gözlenebilir

Objektif ve ilerletici

Tüm kriterler objektif olarak değerlendirilir ve optimum nokta ile karşılaştırılır
 • Dışarıdan bir göz

  Denetimler dışarıdan bir göz ile yapıldığında gelişime açık alanlar hızla gözlenebilir
 • Objektif ve ilerletici

  Tüm kriterler objektif olarak değerlendirilir ve optimum nokta ile karşılaştırılır

İK Denetimi Nedir?

İnsan kaynakları departman denetimi, İK departmanının tüm yapısını gözden geçiren bir denetim servisidir. Bu denetim içinde şirket politikalarından başlayarak eğitim kayıtlarına varan bir denetim servisi sunulmuş olur. Bulunan gelişim noktaları raporlanmakta ve gelişim için doğru kaynaklar gösterilmektedir. Doğası gereği bu hizmet yasal mevzuatı, en iyi bilinen prosedür ve politikaları, yeni İK yaklaşımlarını ve kurumsal gelişim doktrinlerini temel alır. Bu servisimiz ile kurumumuzun ne noktada olduğunu ve ne noktada olabileceğini açık bir şekilde rapor olarak almış olursunuz. İK denetim servisi aynı zamanda iyi olan yönleriniz için daha fazla yatırım yapılmaması anlamına geleceğinden şirket kaynakları üzerinde de pozitif etkisi vardır.


Tüm Servis Form ve Açıklamalarımız

İK Denetim
Hizmeti

En yararlı hizmetlerimizden biri olan İK denetimi servisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki linki tıklayınız.

İndir

Diğer İK Servisleriniz?

Diğer İK servislerimiz hali hazırda uzun süreli projeler ile sözleşmeli şekilde ilerlemektedir. Referans olarak sunmuş olduğumuz hizmetlere ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Diğer İK Servislerimiz

4

Benzersiz
İK çözümü.

Sıkça Sorulan
Sorular

 • Bu servisi kimler almalı ?

  İK departmanı olan kurumlar için oluşturulmuş bu servis şirketinin sağlıklı büyümesini sağlamakta ve olası yasal zararlardan korumaktadır. Bu program ile çalışan memnuniyeti artmakta, kurumun gelişimi tetiklemekte ve kurumun değeri artmaktadır. İK departmanı olmayan kurumlar için farklı bir ilerleyiş metodolojisi mevcuttur.

 • Süreç işleyişi

  İK denetim servisi uzun soluklu bir denetim servisidir. Servis satın alındığından 1 gün sonra firmamız ile iletişime geçilmekte ve uygun olunan bir zaman diliminde takvim kendileri ile paylaşılmaktadır. Toplam gözden geçirme 1 tam hafta sürmektedir. Şirketin büyüklüğü ve prosedürlerin yoğunluğu ve kullanılan dijital sistemler bu süreyi uzatmaktadır.

 • Peki sizin yetkinliğiniz nedir?

  Centerlink prensip gereği sadece en iyiler ile çalışmaktadır. Bu, eğitim ve çalışma geçmişi örtüşen ileri seviye uzmanlar ile çalışacağınız anlamına gelmektedir.

 • Ücretlendirme ve ödeme ne şekilde oluyor?

  Sunmuş olduğumuz programlar online ödeme opsiyonu ile sunulmaktadır. Ancak diğer geleneksel ödeme yöntemler de kabul edilmektedir. Centerlink şeffaf ücretlendirme politikası ile ilgili tüm detayları paylaşmaktadır. Ödeme ile ilgili şirket detayları için yasal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 • Daha fazla bilgi ?

  Danışmanlık hizmetleri ile aklınızda soru işaretleri olabilir ve bu tamamıyla anlaşılır bir durumdur. Servislerimizi oluştururken sizin için önemli olan bir detayı daha sonraki süreçlere saklamış olabiliriz. Aklınızdaki tüm sorular için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.


Bize ulaşın