Bir araya gelmek, bir başlangıçtır.
Bir arada bulunmak, bir gelişmedir.
Beraber çalışabilmek ise başarıdır.

Henry Ford

Servis ve Hizmetler

Centerlink olarak sadece İK, İş Geliştirme ve Dijital Değişim programlarını sunmaktayız.

İK
Servisleri

İnsan kaynaklarının tüm alanlarını kapsamaktayız. Performans değişiminden kültürel değişime kadar birçok alanda dünya standartlarında hizmet sunmaktayız..

İş
Gelişimi

Tüm operasyonel olmayan noktalarda iş gelişimi servisi sunmaktayız. Hizmetlerimizden bazıları; şirket/ürün kimliği ve İK pazarlamasıdır.

Dijital
Değişim

Dijital değişim servisimiz; hala şirketinizde ilerleyen eski tip tüm süreçlerin hızlı, sorunsuz, erişilebilir ve kolay anlaşılır yüksek teknoloji destekli hizmetler ile değişimidir.

Diğer Hizmetlerimiz

Performans Yönetimi

Firmalar genelde 90, 180 veya 360 derece sistemlerle ilerlemektedir. Bu sistemlerin oluşturulması sürecinden 3. parti olarak değerlendirilmesi sürecine kadar destek vermekteyiz.

Çatışma Yönetimi

İyi bir çatışma yönetimi ile firmanıza daha çok motivasyon, uzmanlık, esneklik, yaratıcılık ve katılım sağlayın.

İleri Seviye Politika Oluşturma

Şirket politikalarınızı oluştururken vizyonunuzu, yasal çerçeveyi ve diğer önemli unsurları göz önünde bulundurarak çalışanı ve işvereni mutlu eden daha gelişmiş politikalar oluşturun.

Uluslararası Standartlar

Uluslararası standartlar ile çalışanlarınıza ortak bir anlayış ve mükemmel bir çalışma altyapısı oluşturun.

Kağıtsız Organizasyonlar

Kağıtsız bir işleyiş oluşturmanız için gerekli tüm bilgiyi firmanıza aktarıyoruz. Yasal konular hariç tüm işleyiş online veya dijital ortama aktarılabilmektedir.

Yetenek Yönetimi

En iyileri elde tutmak zordur fakat imkansız değildir. Yetenekleri elinizde tutmanız için firmanıza çözümler üretmekteyiz.

Kültür Değişimi

Kötü yönetilen değişim hareketleri korkutucu olabilir. Doğru yaklaşımlar ve akılcı yönetim ile değişimin heyecanı ve neşesini çalışanlarla paylaşabilirsiniz. Kültürel değişim ile ilgili her noktada eğitim vermekteyiz.

Dijital İK

Dağınık Excel dosyaları ve işlenmesi zor bilgiyi geride bırakmanız için, İK ile ilgili tüm konuların dijitalleşmesini sağlıyoruz. Bunu yaparken belirli bir servis ve oluşumla değil, firmanıza en uygun olan servisi belirlemede ve düzgün şekilde ilerlemesinin her aşamasında yanınızda oluyoruz.

Özel Servisler/Hizmetler

+1 Programı

İlk programımız olan +1'i oluştururken aklımızda günün sonunda beklediğiniz sonuçları almanız vardı. Program ilgili detaları buraya tıklayarak veya Centerlink servislerimiz kitapçığımızda bulabilirsiniz.

Açık Destek

Bu program kapsamında firmanıza üst seviyede bir çalışan katılmakta ve ayrıca rutin işlemler ile ilgilenmektedir. Program ilgili detaları buraya tıklayarak veya Centerlink servislerimiz kitapçığımızda bulabilirsiniz.

Yeni Nesil Destek

Yeni Nesil Destek programı ile her iletişim kanalından destek departmanlarınız için destek alabilmektesiniz. Program ilgili detaları buraya tıklayarak veya Centerlink servislerimiz kitapçığımızda bulabilirsiniz.

Tüm Servis Form ve Açıklamalarımız

Servis
Kataloğumuz 2018

Servis kataloğumuz sunmakta olduğumuz hizmetler hakkında genel olarak daha çok detay içermektedir.

İndir

Örnek Servislerimiz

İK
Servisleri

 • +1 Programı
 • Kesin Destek
 • Yıldırım Destek
 • İK Denetim

İş
Geliştirme

 • İşveren Markası
 • İşçi Markası
 • Yeni Şube Oluşumu
 • Uluslararası Standartlar

Dijital
Değişim

 • ERP Hazırlığı
 • Kağıtsız Organizasyon
 • Ofis Otomasyonu
 • Dijital Çalışma Kuralları

Sıkça Sorulan
Sorular

 • Servisler ve özel servisler arasındaki fark nedir ?

  Centerlink olarak servisleri genel danışmanlık servisleri olarak tanımlıyoruz. Özel servisler ise isimlendirilmiş belirli bir işleyişi ve çalışma prensibi önceden belirlenmiş programlardır. Bunları özel servis olarak sınırlandırmaktayız. Ör: +1 Programı

 • Süreç nasıl işliyor?

  Süreç tamamen ihtiyacınıza ve seçilen hizmete göre değişmektedir. İstediğiniz bize ulaştıktan en geç bir gün içinde sizi aramakta ve konu ile ilgili detaylı bilgi almaktayız. Yıldırım servis süreci ise tüm noktaları aşmakta ve direkt olarak konuyu ele alarak ilerlemekteyiz.

 • Peki sizin yetkinliğiniz nedir?

  Centerlink prensip gereği sadece en iyiler ile çalışmaktadır. Bu, eğitim ve çalışma geçmişi örtüşen ileri seviye uzmanlar ile çalışacağınız anlamına gelmektedir..

 • Ücretlendirme ve ödeme ne şekilde oluyor?

  Sunmuş olduğumuz programlar online ödeme opsiyonu ile sunulmaktadır. Ancak diğer geleneksel ödeme yöntemler de kabul edilmektedir. Centerlink şeffaf ücretlendirme politikası ile ilgili tüm detayları paylaşmaktadır. Ödeme ile ilgili şirket detayları için  yasal sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 • Emin değil misiniz ?

  Danışmanlık hizmetleri ile aklınızda soru işaretleri olabilir ve bu tamamıyla anlaşılır bir durumdur. Servislerimizi oluştururken sizin için önemli olan bir detayı daha sonraki süreçlere saklamış olabiliriz. Aklınızdaki tüm sorular için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.


Gelişim İçin