Türkiye Faaliyetlerimiz

Türkiye'de bulunan tüm operasyonlarımızı "Centerlink" markamız altında toplama kararı aldık.

Centerlink Uluslararası Ticaret

Uluslararası ticaret departmanımız ana faaliyet alanı olarak Çin ve Türkiye arasında ithalat ve ihracat yapmaktadır. Bu iki ülke arasında ticareti geliştirici adımlar atmaktadır. Diğer firmalar için Çin pazarına giriş ve market know-how için çeşitli yardımlarda bulunulmaktadır.
Farklı ülkeler ile çalışma

Şu an için yalnızca belirli ülkeler ile çalışmaktayız. Eğer farklı bir ülke için çalışmak isterseniz [email protected] adresine yazabilirsiniz.

İK Çözümleri

Centerlink olarak benzersiz ve her firma için özelleştirmiş olduğumuz iş geliştirici ve İK çözümlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Çalışmakta olduğumuz her firma için özel ilerleyişi olan bu çözümlerin tüm Türkiye’ye ulaşabilmesi için çevrimiçi bir çözüm oluşturduk.
İK ve İş Geliştirme

Tüm servislerimiz destek departmanları için oluşturulmuştur. İnsan Kaynakları ve İş geliştirme departmanlarından ilerleyen çözümlerdir. Eğer ilgili departmanlara sahip değilseniz biz bu departmanlar olarak ilerlemekteyiz.

Servis Alanı Kısıtlaması

Online servislerimizin bir kısıtlaması yoktur. Geleneksel çözümler için EMEA ve Uzak Doğu dışında malesef şu an için yardımcı olamamaktayız.


İletişim