Centerlink InT

Uluslararası ticaret servislerini sorumluluk ve güven ile oluşturduk.

Faaliyet alanlarımız

İthalat ve İhracat

Centerlink bölgesel deneyimi ve ticaret ağı ile çalıştığı bölgelerde fark yaratmaktadır. Tüm ticari faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik temelinde ele almaktayız. Bundan dolayı müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve partnetlerimizin bizim için aynı öneme sahiptir.

Çalışma Alanlarımız
Tarımsal Ürünler,
Metal Ürünler,
Kimyasallar.

Denetmenlik Servisi

Çin'in çok büyük olduğunu ve firmaların değerlendirilmesi konusunda çok büyük sıkıntılar yaşanmaktadır. Kalite, tutarlılık ve ülke mevzuatlarına uygunluk gibi konularda sıkıntılar çıkmaması için 2 ayrı noktada (işletme ve mühendislik) denetim yapılmaktadır.
Neden Centerlink?
İletişim problemleri yaşanmaz. Her zaman öncelik sizindir. Küçük hatalar bizim için büyüktür. Uçak biletinden iş zamanı kaybınız onbinlerce doları bulur. Bizim için bu ücret çok daha düşüktür. Kandırılma riski azaltılmaktadır.

Alternatif Kaynaklar

Alternatif kaynakların bulunmasının sıkıntılı fakat stratejik olduğunun farkındayız. Bu servisimiz yalnızca Türkiye ve Çin'de sunulmaktadır.

Kısıtlamalar
Bu hizmet şu an için sadece Çin'de uygulanmaktadır. Türkiye için lütfen iletişime geçiniz.

Partnerlik

Bu servis Türkiye'de şube açmak isteyen, geçici şube kurulumu ihtiyacı olan veya kuruluş kısmında yürütücü partnerlik hizmeti almak isteyen firmalar içindir.
Önemli Notlar
Ticaret dünyasının çok büyük ve gerekliliklerinin çok çeşitli olduğunu biliyoruz. Bundan dolayı geçici şubeler için gerekli yeteneklerin tespiti için lütfen iletişime geçiniz.

Diğer sektörel çözümlerimiz

İK Denetimi

Centerlink İK denetimleri ile daha güçlü bir İK yapısına kavuşmanızı, gelişim alanlarının görülmesini ve geleceğin organizasyonlarını kurmanızı sağlar. Detaylar için tıklayınız.

+1 Programı

Başlangıç programımız olan +1’i en zorlu görevlerin yerine getirilmesi için oluşturduk. Böylece operasyonel olmayan departmanlar için hayat daha kolay olacak. Detaylar için lütfen bu linki tıklayınız.

Açık Destek

Açık destek programı operasyonel olmayan departmanların gelişimine destek için oluşturulmuş genellik ile rutin işleyişin mükemmeleşmesine yoğunlaşan bir programdır.
Detaylar için lütfen tıklayınız.

Yeni Nesil Destek Programı

“Yeni Nesil Destek Programı” tüm operasyonel olmayan departmanlar için yıldırım hızında destek sağlanması için oluşturulmuş temelinde çevrimiçi bir programdır. Detaylar için lütfen tıklayınız.


İletişim

Bizi Takip Edin

Yolculuğumuz ile ilgili tüm detayları paylaşıyoruz. Bizi LinkedIn'de takip etmek ister misiniz?

Linkedin Sayfamız