“Yeni Nesil Destek Programı” tüm operasyonel olmayan departmanlar için yıldırım hızında destek sağlanması için oluşturulmuş temelinde çevrimiçi bir programdır.

Yeni Nesil Destek Nedir?

Yeni nesil destek (yıldırım destek) servisi operasyonel olmayan departmanlara en hızlı desteği vermek için üretilmiş melez bir destek türüdür. Tüm insan kaynakları ve iş geliştirme süreçlerini kapsar. Bu servis ilerleyen süre içinde sanal para birimlerinin kabulu de başlayacaktır böylece ödeme ve ilerleyiş süreçlerinde tam gizlilikte mümkün olacaktır. Bu servis genelde yeni nesil destek hizmeti arayan kişi ve organizasyonların hızlı beklentilerine cevap vermek için oluşturulmuştur. İster uluslararası olsun ister yeni bir start-up tüm firmaların takıldığı durumlarda ihtiyacı olan desteğe bu servis ile ulaşabilir.

Genel olarak kuralımız gereği 24 saat içinde dönüş yapma ve çalışma hazırlıklarına başlamamız ve bir hafta içinde istediğiniz konunun açık şekilde çözülmüş veya çözüm süreci başlamış olması gerekmektedir.


Sıkça Sorulan
Sorular

 • Bu programın faydaları

  1) En kısa süre içinde tüm iletişim kanalları sizin ile paylaşılacaktır.
  2) Kısa sürede farklı bir görüşe sahip olacaksınız.
  3) Gerektiğinde araştırma yapılabilir.
  4) Hızlı ne kadar hızlı olabiliyor ise cevabınız o kadar hızlı size ulaşacak.
  5) İleride tamamen gizli olarak yapılabilecek.
  6) Tüm şirket politikalarınıza uyumlu olarak ilerlenecektir.

 • Peki bu servis kurumuma uyumlu mu?

  Bu programi yeni nesil olarak cağırmamızın en büyük sebebi gelecekte en çok işlem göreceği düşünülen programlardan biri olacağı içindir. Bu program ile tüm operasyonel olmayan departmanlarınızı geliştirme desteği bulabilirsiniz.    Peki nerede uyumsuz olabilir?
  Yetersiz ve eksik veri olduğunda,
  Konu tam olarak açık olmadığında,
  Operasyonel işleyiş ana konu olduğunda.

 • Peki sizin nitelikleriniz neler?

  Firma olarak sadece eğitimi ve çalışma hayatı birbiri ile doğru orantılı ilerleyen uluslararası tecrübesi olan başarılı kişiler ile çalışmaktayız. Bu hizmet alacağınız alanda eğitim almış ve uluslararası tecrübe edinmiş kişilerin sizin ile çalışması demektir.

 • Ücretlendirme ve ödeme

  Sunmuş olduğumuz tüm servisler online olarak satın alınabilir. Aynı zamanda EFT, havale ve SWIFT seçeneğimizde mevcuttur. Prensip olarak yapılan tüm işlemlerin dökümü sizin ile paylaşılmaktadır. İlgili tüm detayları yasal sayfamızdan ulaşabilirsiniz..

 • Hala emin değil misiniz?

  Sunmuş olduğumuz servislerin yeni olduğunu ve bundan dolayı bir çok sorunuzun olabileceğini biliyoruz. Servislerimizi oluştururken ve hayata geçirirken farklı sektörlerden sorular gelebileceğini beklemekte idik. Eğer aklınızda soru işaret var ise bize iletişim formumuzdan veya email ile ulaşabilirsiniz


İletişim